Działka 812,00 m2 , Mrocza, Drążno

Działka Mrocza - Drążno Sprzedaż

Numer oferty: DMMT-GS-1883
Cena 48 720 zł 60 zł/m2
Mrocza, Drążno
Powierzchnia 812,00 m2

Działka Mrocza

Rewelacyjnie położone 2 działki, dla których zostały wydane przed podziałem warunki zabudowy dla domów jednorodzinnych o powierzchni do 120 m².

1. Działka - nr 61/3 - powierzchnia - 812 m²
2. Działka - nr 61/2 - powierzchnia - 1008 m²

Obie działki są w cenie 60 zł/m²

Działki położone są w pobliżu jeziora. W promieniu kilku kilometrów znajduje się kilka jezior oraz Krajeński Park Krajobrazowy.

Walory fauny i flory w pobliżu prezentowanych nieruchomości, powodują iż miejsce doskonale spełnia warunki zarówno do stałego zamieszkania, a także może się stać oazą domu rekreacyjnego.

Wydane przed podziałem warunki zabudowy dopuszczają budowę budynków o dwóch kondygnacjach. Maksymalna wysokość - 9 m, natomiast maksymalna szerokość elewacji frontowej to aż do 16 m.

W drodze znajdują się woda i prąd.

Zapraszam do kontaktu!


Sebastian

Licencjonowany agent nieruchomości

kom. 537 245 262Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty!Pomożemy Ci na każdym etapie transakcji, łącznie z bezpłatną pomocą specjalisty w uzyskaniu kredytu bankowego, zgromadzeniem dokumentacji do notariusza i sprawami posprzedażowymi.We współpracującej z naszym biurem kancelarii notarialnej otrzymasz 30% rabatu na taksę notarialną!Nasze biuro jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza w Bydgoszczy. Sprawy nieruchomości są niezwykle istotne - zaufaj profesjonalistom!


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Agent


Wyślij zapytanie


Podobne oferty nieruchomości Bydgoszcz
Działka Mrocza - Drzewianowo 69 000 zł Sprzedaż
Działka Mrocza - Drzewianowo
Mrocza, Drzewianowo
Powierzchnia: 550,00 m2
Działka Mrocza - Drążno 48 720 zł Sprzedaż
Działka Mrocza - Drążno
Mrocza, Drążno
Powierzchnia: 812,00 m2
Działka Mrocza - Drzewianowo 149 000 zł Sprzedaż
Działka Mrocza - Drzewianowo
Mrocza, Drzewianowo
Powierzchnia: 500,00 m2
Działka Szubin (gw) - Stanisławka 98 560 zł Sprzedaż
Działka Szubin (gw) - Stanisławka
gm. Szubin (gw), Stanisławka
Powierzchnia: 1 232,00 m2
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]