Hala 195,00 m2 , Bydgoszcz, Łęgnowo

Hala Bydgoszcz - Łęgnowo Wynajem

Numer oferty: DMMT-HW-673
Cena 3 000 zł 0 zł/m2
Bydgoszcz, Łęgnowo
Powierzchnia 195,00 m2

Hala Bydgoszcz

Oferuję na wynajem halę produkcyjno-magazynową na Łęgnowie, na terenie Zachemu . Całkowita powierzchnia wynosi 195m 2 , w tym:

- hala 143m 2

- biuro 23m 2

- szatnie14m 2

- toalety 15m 2

Wysokość hali to 3,4m2 . Pomieszczenia są ogrzewane - kotłownia znajduje się poza wynajmowaną strefą i nie trzeba jej obsługiwać. Można indywidualnie regulować temperaturę, a opłaty naliczane są na podstawie zużytych GJ.

Cena najmu to 2500zł netto. Do ceny należy doliczyć opłaty licznikowe tj.ogrzewanie, prąd, woda - liczone wg zużycia.Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Małgorzata Uram

Doradca ds. Nieruchomości

tel. 697 911 667Pomożemy Ci na każdym etapie transakcji, łącznie z b ezpłatną pomocą specjalisty w uzyskaniu kredytu bankowego, zgromadzeniem dokumentacji do notariusza i sprawami posprzedażowymi.

We współpracującej z naszym biurem kancelarii notarialnej otrzymasz 30% rabatu na taksę notarialną!

Nasze biuro jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza w Bydgoszczy. Sprawy nieruchomości są niezwykle istotne - zaufaj profesjonalistom!


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Agent


Wyślij zapytanie


Podobne oferty nieruchomości Bydgoszcz
Hala Bydgoszcz - Łęgnowo 3 000 zł Wynajem
Hala Bydgoszcz - Łęgnowo
Bydgoszcz, Łęgnowo
Powierzchnia: 195,00 m2
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]