Biuro nieruchomości w Bydgoszczy

Profesjonalizm i doświadczenie w dziedzinie nieruchomości to podstawa.

Dlaczego my?

   Korzystając z usług biura nieruchomości przy tak ważnym wydarzeniu, jakim jest zakup, wynajem lub sprzedaż nieruchomości, liczymy na pomocy profesjonalisty - kogoś, kto ma nie tylko szeroką i popartą licencją zawodową wiedzę o aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości, ale też doświadczenie w branży. Kogoś, kto przeprowadzi nas obronną ręką przez cały ten proces, oferując kompleksową pomoc na każdym etapie transakcji, jak również po jej zakończeniu.

     Rozumiemy to. Dlatego właśnie Pośrednictwo Nieruchomości Dobre Miejsce powstało jako firma rodzinna, bazująca na 25-letniej tradycji i praktyce w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami. Dzięki dodatkowo 15-letniemu doświadczeniu w udzielaniu kredytów hipotecznych dla osób fizycznych i firm, cały czas kontynuowanych licznych kursach i szkoleniach branżowych, aktywności w kujawsko-pomorskich grupach przedsiębiorców i współpracy z innymi biurami nieruchomości, możemy zagwarantować naszym Klientom profesjonalną pomoc w sprzedaży lub zakupie wymarzonego domu, działki czy mieszkania, z zachowaniem najwyższych standardów obsługi.

 

Zaufaj profesjonalistom!

     Jesteśmy jedynym biurem nieruchomości w Bydgoszczy, które może się pochwalić członkostwem w aż czterech ważnych organizacjach: Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Stowarzyszeniu Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy, a także Stowarzyszeniu Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza w Bydgoszczy. Nie jesteśmy anonimowi!

     Nasz atut to również aktywna współpraca z innymi pośrednictwami nieruchomości w systemie wymiany ofert. Dzięki temu sprzedając z nami swoją nieruchomość, wielokrotnie pomnażasz swe szanse na szybką transakcję po najlepszej dla Ciebie cenie, a szukając odpowiedniej dla siebie nieruchomości, nie musisz biegać po kilkunastu pośrednictwach – bo wszystkie ich oferty znajdziesz w jednym miejscu – w naszym Dobrym Miejscu:)

 

Dlaczego hasło naszego pośrednictwa to "Nieruchomości z pasją"?  

Wyjaśnia właścicielka biura, Magdalena Taczyńska:

       "Nie mogło być inaczej - Nieruchomości Dobre Miejsce narodziły się właśnie z ogromnej pasji! Z pasji do otaczającego mnie świata, do pracy z ludźmi i dla ludzi, a przede wszystkim - z wieloletniego, pozytywnego pędu do... pomagania innym. Wcześniej kilkanaście lat przepracowałam w korporacji - banku, gdzie pomagałam swoim Klientom w ułożeniu ich spraw finansowych. Specjalizowałam się w kredytach mieszkaniowych, hipotecznych oraz firmowych wszelkiego typu - od linii kredytowych w rachunku, po pożyczki, firmowe kredyty hipoteczne oraz inwestycyjne. Moi Klienci wiedzieli, że ponieważ praca jest moją pasją, mogą na mnie polegać - zawsze postaram się znaleźć dla nich optymalne rozwiązanie, powalczę o najlepsze warunki, a czasem po prostu doradzę czy... zwyczajnie wysłucham. Od zawsze priorytetem jest dla mnie budowanie długotrwałych relacji i wysoka jakość obsługi, nic więc dziwnego, że z wieloma Klientami zdążyłam się przez te lata wręcz zaprzyjaźnić:) Ogromną radością i nagrodą jest dla mnie fakt, że tak wielu z nich pozostało ze mną w kontakcie i skorzystało z moich usług również po zmianie branży.

       Podobnie jest w pracy licencjonowanego pośrednika nieruchomości. Zdaję sobie sprawę, że kupno lub sprzedaż nieruchomości - czy to mieszkania, domu, czy działki, to dla większości z naszych Klientów ogromne wydarzenie - takich spraw nie załatwia się przecież codziennie. Wiąże się z tym mnóstwo emocji, zwykle też odrobina niepokoju, ale i dużo, dużo radości - a my jesteśmy po to, by pomóc każdemu przejść przez ten proces od A do Zet, zapewniając maksimum bezpieczeństwa i spokoju!

       To właśnie po to, by jak najlepiej zaspokajać potrzeby Klientów, zespół Nieruchomości Dobre Miejsce nieustannie się rozwija i szkoli, jesteśmy na bieżąco ze zmianami w prawie dotyczącymi obrotu nieruchomościami, uczestniczymy w branżowych spotkaniach i wymieniamy się wzajemnie wiedzą i dobrymi praktykami. Osobiście jestem fanką ciągłego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych - w końcu w moich rękach często leży odpowiedzialność za bezpieczeństwo, nie zawsze łatwych, transakcji.

      Pasja poza pracą? Od 14 lat działam jako wolontariusz w Fundacji Mam Marzenie, w której spełniamy, często niestety  ostatnie, marzenia bardzo ciężko chorych dzieci. To wyjątkowa część mojego życia, doświadczenie, którego nie da się opisać w kilku słowach. Ponieważ promuję działania Fundacji tam, gdzie tylko mogę, również teraz zapraszam na  stronę internetową www.mammarzenie.org - tam można zobaczyć naprawdę niezwykłą siłę dziecięcych marzeń!"

     
Agenci Dobre Miejsce

Magdalena Taczyńska

Nr. licencji: 23705

608 816 637

biuro@dobre-miejsce.pl

Maciej Gierden

Nr. licencji: 24526

790 206 001

maciej@dobre-miejsce.pl

Agnieszka Przybylska-Stróżyńska

519600415

agnieszka@dobre-miejsce.pl

Władysław Rudaś

Nr. licencji: 512

602 384 489

wladyslaw.rudas@wp.pl

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]