Obiekt 1 000,00 m2 , Nowa Wieś Wielka

Obiekt Nowa Wieś Wielka Sprzedaż

Numer oferty: DMMT-BS-1627
Cena 2 100 000 zł 2 100 zł/m2
gm. Nowa Wieś Wielka
Powierzchnia 1 000,00 m2
Ogrzewanie Olejowe
Rodzaj okien PCV
Balkon Taras

Budynek komercyjny Nowa Wieś Wielka

Działka inwestycyjna o pow. ok.0,8ha zabudowana nowoczesnym budynkiem mieszkalno-komercyjnym o pow. użytkowej ok. 1000m2 oraz dwoma budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni również ok. 1000m2

Nieruchomość zlokalizowana jest w gminie Nowa Wieś Wielka, dosłownie na skraju Puszczy Bydgoskiej (ściana lasu!), z doskonałym dojazdem z Bydgoszczy (16 km), Inowrocławia (25 km), czy Torunia (45 km). Zaledwie 10 min. drogi zajmie nam dojazd do lotniska , a w 3 min. dotrzemy autem do pięknego Jeziora Jezuickiego . Odległość od przystanku autobusowego wynosi ok.500 m, od szkoły, przedszkola, czy przychodni zdrowia - ok.3 km, a od obiektów handlowo-usługowych 1,2 km.

Lokalizacja to jeden z ważnych atutów tego miejsca.

Kolejnym jest rodzaj i stan budynków znajdujących się na działce. W ich skład wchodzą:

- 4-kondygnacyjny murowany budynek w bardzo dobrym standardzie o pow. użytkowej ok. 1000m2 , obecnie wynajmowany (2-miesięczny okres wypowiedzenia); na wysokim parterze znajdują się: kuchnia podzielona na strefy, stołówka, umywalnia, magazyny, obieralnia warzyw, wydawalnia z bufetem, pokój sanitarny, aula - sala wykładowa na 160 osób, kilka pokoi, kotłownia, laboratorium, stróżówka. Na pozostałych dwóch kondygnacjach znajdują się 2 duże pokoje biurowe, 2 dodatkowe pomieszczenia biurowe, a także pokoje z łazienkami i bez. Strych również zaadaptowano na cele mieszkaniowe.
Tą posesję można zaadaptować na pensjonat, szkołę wyższą, siedzibę dużej firmy itp.

Ogrzewanie olejowe. Własna woda z całym systemem odżelaźniania. Kanaliza gminna. Prąd.

- dawna obora, wybudowana z cegły, w znakomitym stanie technicznym, o pow. użytkowej ok. 540m2 - można ją wykorzystać jako halę lub przekształcić na cele mieszkaniowe;

- dawny budynek gospodarczo-socjalny, murowany, w dobrym stanie, o pow. użytkowej ok. 500m2

- częściowo murowana wiata samochodowa o pow. 230m2

Całość można wykorzystać na wielorakie cele: siedzibę firmy; siedzibę szkoły wyższej; budynek pod wynajem na cele mieszkaniowe; hotel; a samą działkę - jako teren np. pod fotowoltaikę.

Istnieje możliwość powiększenia terenu o sąsiadujące zabudowane działki o pow. ponad 1ha (sprawdź nasze oferty lub zadzwoń).

Jeśli zaś potrzebujesz kredytu na zakup tej nieruchomości, bezpłatnie pomogę Ci w jego otrzymaniu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do współpracy, naprawdę WARTO!

Magdalena Taczyńska
Licencjonowany pośrednik nieruchomości
kom. 608 816 637

Pamiętaj! Pomożemy Ci na każdym etapie transakcji, łącznie z bezpłatną pomocą specjalisty w uzyskaniu kredytu bankowego, zgromadzeniem dokumentacji do notariusza, i sprawami posprzedażowymi.

We współpracującej z naszym biurem kancelarii notarialnej otrzymasz 30% rabatu na taksę notarialną!

Nasze biuro jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza w Bydgoszczy. Sprawy nieruchomości są niezwykle istotne - zaufaj profesjonalistom!


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Agent

Magdalena Taczyńska

Nr. licencji: 23705

608 816 637

biuro@dobre-miejsce.pl


Wyślij zapytanie

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]