Doradztwo kredytowe

Zakup nieruchomości to najczęściej bardzo stresujący moment w naszym życiu. Wiąże się on z wieloma pytaniami, niuansami natury prawnej, technicznej, formalnej, a jeśli do tego dochodzi jeszcze konieczność sfinansowania części zakupu kredytem mieszkaniowym, to potrafimy mieć już tego wszystkiego serdecznie dosyć:)

Z pomocą w tym ostatnim zagadnieniu przyjdzie nam doświadczony i zaangażowany w swoją pracę doradca kredytowy z Bydgoszczy i okolic. Taka osoba nie tylko zaoszczędzi Państwa czas (unikamy konieczności biegania po kilku-, kilkunastu bankach i porównywania dziesiątek ofert), ale też zwróci uwagę na wszystko, co w ofertach banków napisane jest "drobnym drukiem". Profesjonalny pośrednik kredytowy nie tylko ułatwi, ale i przyspieszy cały proces kredytowy, pomagając w zgromadzeniu dokumentów, wyborze najkorzystniejszej oferty, załatwieniu części niezbędnych formalności.

Co istotne, usługa doradcy kredytowego jest dla klientów całkowicie bezpłatna. Taka osoba jest w 100% wynagradzana przez bank, dzięki czemu nie musimy się martwić, że oferta przedstawiona przez pośrednika będzie inna, niż oferta, o którą zapytaliśmy bezpośrednio w banku.

Dobry doradca kredytowy to skarb. Wiemy to i właśnie dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami na rynku kredytów hipotecznych - z co najmniej kilkunastoletnią praktyką, z budowaną latami wiedzą, rzetelnym i konkretnym doświadczeniem w świecie finansów. Kupując mieszkanie z naszym biurem nie musisz się martwić o formalności kredytowe - zostaw to zmartwienie naszym profesjonalistom:-)


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]