Home staging

Czy wiesz, jak ważne jest pierwsze 10 sekund w odbiorze nieruchomości przez potencjalnego nabywcę?

Home Staging polega na takim przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, by jak najmniejszym nakładem pieniędzy podnieść jej wartość i maksymalnie skrócić czas finalizacji transakcji. Głównym celem home stagera jest zwiększenie atrakcyjności mieszkania czy domu poprzez uwypuklenie największych zalet i ukazanie niezwykłego potencjału, który często się z nimi wiąże.

W ramach współpracy z naszym biurem możecie Państwo skorzystać z usługi certyfikowanego home stagera, który, dzięki zabiegom aranżacyjnym, dekoratorskim, stylizacyjnym opartym na marketingu emocji sprawi, by potencjalny kupujący/najemca już od progu zachwycił się wnętrzem Państwa nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu!

https://www.dobre-miejsce.pl/kontakt


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]