Notariusze i prawnicy

Żadna sprzedaż czy zakup nieruchomości nie dojdą do skutku bez obecności notariusza. Wszystkie czynności dokonywane przez notariusza mają, zgodnie z prawem, charakter dokumentu urzędowego. Notariusz (dawniej: rejent) to prawnik mianowany przez ministra sprawiedliwości, którego działalność reguluje ustawa Prawo o notariacie.

Nasze biuro od lat współpracuje ze sprawdzonymi i rzetelnymi kancelariami notarialnymi z Bydgoszczy. Dzięki naszemu poleceniu klienci pośrednictwa Nieruchomości Dobre Miejsce otrzymują zniżki nawet do 30% w opłacie taksy notarialnej! Ale nie chodzi wyłącznie o koszty - choć to bardzo istotna część każdej transakcji na rynku mieszkaniowym. Bazując na wieloletniej synergii, możemy zaoferować naszym klientom również darmowe porady notarialne z różnych, nie tylko dotyczących nieruchomości, dziedzin życia.

Jeśli natomiast ktoś z Państwa będzie potrzebował porady radcy prawnego, również służymy pomocą - przekażemy Państwu kontakt do współpracującej z nami, renomowanej kancelarii prawnej z Bydgoszczy.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]