Podpisywanie umów podpisem elektronicznym

Kwalifikowany podpis elektroniczny to ogromne ułatwienie w kontaktach na linii: klient - pośrednik nieruchomości, którego znaczenie wzrosło szczególnie w czasie pandemii COVID19. Jesteśmy jednym z nielicznych biur, które mogą pochwalić się wprowadzeniem i korzystaniem z tego nowoczesnego narzędzia do podpisywania umów pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Dlaczego to takie istotne?

Aby umowa pośrednictwa była ważna, musi być opatrzona albo własnoręcznym podpisem obu stron, albo tzw. e-podpisem. Pierwsza, tradycyjna forma niestety nie zawsze zdaje egzamin - nie mogliśmy na przykład w ten sposób podpisać sprawnie umowy z klientem przebywającym na stałe za granicą, osobą będącą akurat na urlopie w innej części kraju, klientem, dla którego szybkość działania była niezwykle istotna. Dziś, dzięki wprowadzonej przez nas usłudze podpisu elektronicznego, podpisanie umowy pośrednictwa z możliwe jest praktycznie z każdego miejsca na ziemi! 

Stosowany przez nas podpis elektroniczny pozwala na ustalenie tożsamości osoby podpisującej dany dokument i ma moc własnoręcznego podpisu. Jego zdecydowaną przewagą jest moblilność i natychmiastowa skuteczność. Nie musimy tracić też czasu na wysyłanie dokumentów pocztą i czekanie na korespondencję zwrotną - z klientami, z którymi nie możemy zobaczyć się osobiście, i tak załatwimy formalności "tu i teraz"!


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]