Pozyskiwanie warunków zabudowy dla działki

Przy sprzedaży lub zakupie nieruchomości gruntowej bardzo istotna jest kwestia dokumentów niezbędnych do bezpiecznego i sprawnego przeprowadzenia takiej transakcji. Czasami wydaje nam się, że dana działka ma charakter budowlany tylko dlatego, że dookoła niej znajdują się inne domy. Niestety, według polskiego prawa działkę możemy uznać za budowlaną tylko wtedy, kiedy wydano dla niej jeden z 3 dokumentów:

1. pozwolenie na budowę;

2. warunki zabudowy;

3. miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, w którym dana nieruchomość jest przeznaczona na cele budownictwa mieszkaniowego.

W ramach usługi pośrednictwa pomagamy naszym Klientom w pozyskaniu warunków zabudowy - podstawowego dokumentu, którego posiadanie podwyższa wartość sprzedawanej/kupowanej działki. Wiemy, jak to zrobić, mamy w tym doświadczenie - jeśli potrzebujesz naszego wsparcia, zadzwoń do nas!


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]