Spacery wirtualne, zdjęcia 360

Profesjonalne zdjęcia nieruchomości to niezbędny aspekt każdej oferty sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Aby jednak stworzyć odbiorcom realistyczne wrażenie, że faktycznie znajdują się w danym mieszkaniu lub domu, wprowadziliśmy do naszej oferty usługę wirtualnego spaceru. Dzięki temu potencjalny kupujący lub najemca może, nie ruszając się z miejsca, dokładnie poznać wnętrze naszej nieruchomości, "przejść się" po każdym pomieszczeniu, samodzielnie decydując, co najpierw zobaczy.

Spacery 3D to nowatorska usługa na rynku nieruchomości, która daje wiele korzyści obydwu stronom transakcji. Udowodniono bowiem, że nic tak nie angażuje uwagi klientów, jak właśnie ta forma prezentacji mieszkań i domów przeznaczonych do sprzedaży/wynajmu. Oszczędność czasu i możliwość szybkiej weryfikacji nieruchomości przez zainteresowanego może mieć decydujący wpływ na jego decyzję co do jej zakupu bądź wynajmu.


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]