Działka 1 090,00 m2 , Pruszcz

Działka Pruszcz Sprzedaż

Numer oferty: DMMT-GS-1189
Cena 76 300 zł 70 zł/m2
gm. Pruszcz
Powierzchnia 1 090,00 m2

Działka Pruszcz

Myślisz o budowie domu w przyjaznym, spokojnym, ale rozwojowym miejscu?
A może chcesz zainwestować wolne środki tak, by w przyszłości uzyskać dobry zysk?

Zapraszam - zostały nam już tylko ostatnie 2 z 6 działek budowlanych położonych w miejscowości Pruszcz, 24 km od ul. Zamczysko w bydgoskim Fordonie i tyle samo w przeciwną stronę, do Świecia.

Dostępne metraże:
1090m2 - przybliżone wymiary 37,61m x 25,88m
1240m2 - przybliżone wymiary 30,8m x 42m

Wszystkie działki są objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (oznaczenie w planie: 46MN i 47MN) zakładającego powstawanie na tym terenie wolnostojących budynków mieszkaniowych do 2 kondygnacji naziemnych (parter i poddasze użytkowe) o wysokości max do 10 m., a budynków garażowych i gospodarczych max do 6 m; dachy projektowanych budynków powinny być strome, wskazane są dwuspadowe, symetryczne; maksymalna powierzchnia zabudowy każdej z działek budowlanych - do 40% jej powierzchni.

Media: prąd przy działkach, szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków, własna studnia - jednak gmina przewiduje w ciągu najbliższych 2 lat przeprowadzenie sporych inwestycji na tym obszarze, przede wszystkim poprowadzenie wodociągu i kanalizacji w drodze tuż przy działkach . Wójt gminy działa bardzo prężnie, w ostatnim czasie Pruszcz się bardzo rozwinął, poczyniono wiele nowych inwestycji, które ułatwiły życie mieszkańców - np. cały czas budują się nowe drogi. Oznacza to, że za 2-3 lata grunty te będą dużo więcej warte niż obecnie! Dlatego też warto je kupić właśnie teraz.

Działki mają bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

W Pruszczu jest wszystko, co potrzebne do spokojnego i bezpiecznego życia: szkoła, przedszkole, sklepy, markety (Polo Market, Pepco), usługi, apteki, kościół itp.
Co ważne, jest tu stacja PKP i oczywiście przystanek PKS zapewniający systematyczne połączenia zarówno na trasie z Bydgoszczą, jak i ze Świeciem.

Zapraszam serdecznie na prezentację!

Agnieszka Przybylska-Stróżyńska
Agent nieruchomości
tel. 519-600-415

Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie transakcji, łącznie z bezpłatną pomocą specjalisty w uzyskaniu kredytu bankowego, zgromadzeniem dokumentacji do notariusza, i sprawami posprzedażowymi.

We współpracującej z naszym biurem kancelarii notarialnej otrzymasz 30% rabatu na taksę notarialną!

Biuro Nieruchomości Dobre Miejsce jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza w Bydgoszczy.
Sprawy nieruchomości są niezwykle istotne - zaufaj profesjonalistom!Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Agent

Agnieszka Przybylska-Stróżyńska

519600415

agnieszka@dobre-miejsce.pl


Wyślij zapytanie


Podobne oferty nieruchomości Bydgoszcz
Działka Pruszcz 76 300 zł Sprzedaż
Działka Pruszcz
gm. Pruszcz
Powierzchnia: 1 090,00 m2
Działka Pruszcz 86 800 zł Sprzedaż
Działka Pruszcz
gm. Pruszcz
Powierzchnia: 1 240,00 m2
Działka Łabiszyn (gw) - Nowe Dąbie 92 500 zł Sprzedaż
Działka Łabiszyn (gw) - Nowe Dąbie
gm. Łabiszyn (gw), Nowe Dąbie
Powierzchnia: 2 500,00 m2
Działka Zławieś Wielka - Skłudzewo 28 028 zł Sprzedaż
Działka Zławieś Wielka - Skłudzewo
gm. Zławieś Wielka, Skłudzewo
Powierzchnia: 1 001,00 m2
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]